Čosi o mne

Vitajte na mojom blogu.
Volám sa Ivana a bývam v malom meste pod Vysokými Tatrami. Som študentkou bilingválnej sekcie gymnázia v Poprade so zameraním na nemecký jazyk. Tak v skratke, som 18 ročná shopaholička s obrovskými snami, ružovou izbou a vášňou pre tanec, módu, spev a hudbu.


Blog funguje od roku 2010 a od vtedy sa vás snažím pravidelne zahŕňať mojimi myšlienkami, momentami z môjho života, inšpiráciou v podobe outfitov či z času na čas, recenziami na rôzne produkty.

Od Februára 2013 spolupracujem s fotografom Martinom Krystynekom.Zľaknem sa, keď vidím pavúka, na železničných priecestiach zatváram oči, milujem slnko, rada sa smejem, nosím (mala by som) okuliare, milujem šaty a sukne, som tvrdohlavá, hrám na gitare, verím, skladám piesne, spievam si, keď vysávam, spievam si vlastne stále, pútam pozornosť (aj vtedy, keď si to najmenej želám), mám rada Taylor Swift, počúvam Birdy, hudba ma inšpiruje, rada čítam knihy, chcem vyzerať ako Selena Gomez alebo Marina Diamantis, plačem, keď pozerám americké love stories, nakupujem v sekáčoch, žijem vo vlastnom svete, milujem grapefruitový džús, milujem čokoládu, dúfam, chodím bosá, ľúbim podpätky, Paríž je "moje mesto", čakám, ďakujem, milujem.
Všetkých a všetko.