Wednesday, 6 October 2010

I can be glamorous Just like you see in all the magazines

I am sorry, but i don´t have taste to translate this article :(((


V dokonalom svete sa ráno zobudím okolo deviatej, pozriem sa do zrkadla, usmejem sa a s pocitom, že sa podobám na Cintiu Dicker, si odchádzam pripraviť svoje kráľovské a zdravé raňajky. Postavím sa pred svoj obrovský šatník a vyberiem outfit pre dnešný deň.
Neskôr idem na Pilates, kde sa stretnem so svojimi najlepšími priateľkami, pokecáme o všetkom možnom, spevníme zadočky a keď sa vrátim domov, hodím sa do vane, vypijem pohár čerstvo vytlačenej pomarančovej šťavy, spravím si dokonalý make-up, vlasy zopnem do copu, pretože za 15 minút mám byť u kaderníčky, s ktorou, ako každý deň, "prevedieme" náš ranný rituál umývania a tvarovania účesu. Po odchode z kaderníctva sa cítim ako znovuzrodená. Nasadnem do svojej Audi-nky TT vo farbe slonovinovej kosti a "utekám" oprášiť svojho miláčika- MasterCard World Signia -. Okolo tretej si spomeniem, že mám dnes ešte fotenie, takže sa vrátim domov, kde zmením svoj outfit. (Nemôžem byť predsa viac ako 8 hodín v tom istom outfite- čo by nato povedali ľudia?) Odchádzam na fotenie, kde ma čaká tým skvelých ľudí, s ktorými je radosť pracovať. Skončíme okolo desiatej, photoshoot sa čo najskôr zdokonalí a hneď sa posiela do Marie Claire, Elle a Vogue. O jedenástej si líham do svojej obrej postele a zaspím sladkým spánkom, spokojná so sebou samou. Mimochodom, už som spomínala, že som úspešná modelka?


V mojom svete ma budík zobudí o 6:30 am. S ťažkosťami otváram oči a "vytrepem" sa z postele. Do zrkadla sa radšej nepozriem, pretože by určite pod ťarchou mojej ohavnosti prasklo. Raňajky mám zjedené v priemere za tri minúty, utekám do kúpeľne, kde sa poumývam a trošku učešem (poriadne česanie príde na rad až ku koncu). Vybehnem na poschodie, kde mám svoju izbu a šatník. Medzi týmito dvoma miestnosťami sa pohybujem asi tak 15 minút, kým som spokojná s tým, čo mám na sebe. Schmatnem tašku a kým sa dostanem dolu do jedálne, tak sa asi ešte 7-krát vrátim, pretože si stále niečo zabudnem. Odchádzam do kúpeľne, kde sa konečne učešem, zbalím si desiatu a odchádzam do školy. Cesta trvá 10-15 minút. Keď prídem, do zvonenie je asi 7 minút, čo stačí na to, aby som našla správnu triedu, v ktorej sa vyučuje, prezula sa a preopakovala si učivo. (Som dobrá, nie?) :)) Predo mnou je asi tak 6 hodín stresu, nudy, stresu, nudy a desiatovej prestávky + obed. Keď sa tento kolotoč skončí, volám mamine či ocinovi, aby nás prišiel zobrať. (-Ja a môj brat-) O tretej prídem domov, zhodím tašku, niečo sa naučím a ani sa nenazdám, je 16:45 a ja odchádzam na tanečný tréning. Keď sa vrátim, je sedem, som spotená, mám mokré vlasy a najradšej by som si ľahla a spala. Avšak, učenia je ešte stále mnoho, tak sa mu budem musieť či chcem, alebo nie, poddať. Po tom, čo sa naučím, ešte popozerám vaše blogy a idem sa osprchovať. O pol jedenástej si konečne líham do postele a pol hodinu mi trvá, kým zaspím, pretože si opakujem všetko učivo, ktoré ma druhý deň čaká. Už viem, že to bude ďalší náročný deň.
 No mám svoj život rada, pretože som obklopená skvelými ľuďmi a láskou. :)

 
Shirt: H&M, Belt:F&F, Necklace: Unknown, Tights: C&A, Knee-socks: Lidl :-D 


Love,peace and fashion Ivanka 

11 comments:

 1. pekny outfit, velmi sa mi paci :)

  ReplyDelete
 2. tento styl oblékání ti tak strašně sluší !

  ReplyDelete
 3. paradny outfit :) a to mas dobre ze vstavas o pol siedmej,ja o siestej a ked mam nultu o pol :D

  ReplyDelete
 4. páči sa mi tvoja košeľa :)

  ReplyDelete
 5. krásny uťfík, stálo to za tých 15 minút :))
  po škole sa učíš, po tréningu sa učíš, pred spaním sa učíš, v škole sa učíš, čo sa ty dievča vkuse učíš? :))) a potom sa nečudej, že si taká unavená :)) radím zapojiť trošku improvizácie a všetko bude ok :))
  inak zase raz skvelý text!! :) a posledná veta je jendoznačne víťaz, však čo tam po starostiach, problémoch a povinnostiach, keď sme zdravé, šťastné, milované a dávajúce lásku? :))

  ReplyDelete
 6. I am liking the socks with the outfit!:D

  ***** Marie *****
  allthingsmarie.com

  ReplyDelete
 7. Outfit neriešim- vždy si dokonalá, ale ten článok! Akoby som sama o sebe čítala.

  ReplyDelete
 8. ako by som o sebe čítala :) ty si perfektná!

  ReplyDelete
 9. I think you're beautiful darling socks and feet also very nice

  ReplyDelete