Friday, 12 August 2011

Baywatch

      

It happens a lot of things by the sea. Maybe you´ll meet the man of your dreams (what didn´t happen to me), maybe you´ll be on a luxury yacht (what also didn´t happen to me) or you will experience one thousand magical moments which dig into your mind and heart more than any yachting or short summer love story. You´ll meet people which weep by your leaving, you will sail to the nearly island, underwater you´ll see the unrepeatable phenomena of underwater world, accidentally you´ll pluck the crab leg, you´ll cut your hands and feet on the rocks, but you will not mind because it's part of all beautiful, the people will say you  are "nice" and "pretty" and you´ll leave a piece of your heart at that place, cause you know that this place has become your second home. Sweet home.
 
-------------------------------------------

Pri mori sa stane veľa vecí. Možno natrafíte na muža svojich snov (čo sa mne nestalo), možno sa povozíte na luxusnej jachte (čo sa mne tiež nestalo) alebo zažijete tisíc magických momentov, ktoré sa vám zaryjú do pamäti a srdca viac ako nejaká plavba na jachte či krátka letná romanza. Stretnete ľudí, ktorí pri vašom odchode plačú, poplavíte sa loďou na neďaleký ostrov, pod vodnou hladinou uvidíte neopakovateľné úkazy podmorského sveta, nedopatrením odtrhnete krabovi nohu, rozrežete si ruky a nohy na skalách, no nebude vám to vadiť, pretože je to súčasť toho všetkého krásneho, pre okoloidúcich budete "nice" a "pretty", opálite sa a necháte tam kúsok svojho srdca, pretože už teraz viete, že sa to miesto stalo vaším druhým domovom. Rovnako ako ja.

Love, peace and fashion Ivanka

11 comments:

 1. su super opaleeena.. na ktorom mori sa to slnis???
  ja som sa vcera na kupku spalila..:S

  ReplyDelete
 2. Korálová barva ti fakt sluší. :) Ty plavky a ty balerínky, jé. :) A víš co? Ta tvá barva je krásná, jsi tak krásně opálená, ty se máš!

  ReplyDelete
 3. Krásne plavky, čokoládová ty! :)

  ReplyDelete
 4. Veeeľmi pekne si sa opálila : )

  ReplyDelete
 5. You are so beautiful ! Lovely =) Kisses from Italy and if you want we can follow each other with google !

  http://fashionandcookies.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. pekne zladená a pekne opálená :)

  ReplyDelete
 7. škoda že sa ti to nestalo :) máš skvelé plavky :)

  ReplyDelete
 8. Krasne plavky
  http://blumarine-blumarine.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. The beach is always a good place to be.:D

  ***** Marie *****
  allthingsmarie.com
  $100 Shopbop Gift Card International Giveaway!

  ReplyDelete