Wednesday, 30 May 2012

to všetko kvôli tebe.


Keď je človek zamilovaný, tak je všetko nejaké divné. Nemyslím to zle. Samozrejme, že nie. Len ten svet je o niečo ružovejší (a pre tých, čo nemajú ružovú v láske by to mohol byť problém), vy nechodíte, ale lietate minimálne dva centimetre nad zemou (viete, ak sa niekto bojí výšok, tak aby to nebolo privysoko), upršané dni už nie sú pochmúrne a nenájde sa nič, čo by vás znechucovalo. O tom, že v bruchu vám lieta všakovaký pestrofarebný hmyz ani nehovorím. Len dúfam, že to zamilovanie potrvá čo najdlhšie, lebo dopad na tvrdý povrch reality by mohol byť bolestivý. 

Aj keď, nemusíme byť zamilovaný iba do ľudí, všakže? Stačia aj dokonalé topánky alebo fenomenálna sukňa. Ja som takú našla. Stála 2, 50€, dá sa vyhrnúť a ak budem veľmi chcieť, vánok sa mi s ňou bude pohrávať takým spôsobom, až ma odnesie kamsi do krajiny zázrakov. Čo sa týka topánok, je mi úplne jasné, že niektoré z vás mi budú chcieť za ne dať facku (nepáčia sa vám, viem), ale ja som si ich musela dať! Ráno bolo 5°C a verte mi, že by som večer už bola bez prstov, ak by som si ich nedala. A okrem toho, celkom mi pasujú k taške. Love, peace and fashion Ivanka

Taška: New Yorker, Ružová sukňa: Sekáč, Čierna sukňa, Šatka: maminkina, Čierny kvietok, Bunda: Sekáč, Náramky: H&M, Pimkie, Vlasy: odporné, spotené, po tréningu.

3 comments:

 1. Moc ti to sluší!! Ty šaty jsou nádherný! :)

  ReplyDelete
 2. Ako je možné že ja nájdem tuto sukňu v sekáči za 8e a ešte takú škaredú? tvoje veci sú krásne :)

  ReplyDelete
 3. It is appropriate time to make some plans for the longer term and it's time to be happy. I have read this submit and if I could I wish to recommend you some interesting things or suggestions. Perhaps you could write subsequent articles referring to this article. I desire to learn more things about it!
  My page - Hamster Cages For Sale

  ReplyDelete