Friday, 4 January 2013

love is danger, love is pleasure.Snažíme sa uspieť naivnými výrazmi a klamlivými domnienkami. Ucelené myšlienky sa nám rozpadávajú a menia sa na prach. Metlami ich zmetáme do rínku v domnienke, že ich dážď vezme so sebou a o pár dní po nich nebude chýru ani slychu. No ani ten dážď nie je dostatočne silný, aby ich premohol. Naivné výrazy sú zbytočné a je potrebné vybrať silnejšie zbrane. Čo takto nevedomosť? Veď tá je predsa sladká. Tá určite zaberie. Len aby nebol ten svet potom príliš presladený, nemáme ho totižto čím posoliť. 

Mám taký divný zlozvyk. Vždy v zime mám chuť nosiť letné žiarivé farby. V obchodoch je to prevažne všetko o čiernej, sivej a hnedej a ja sa cítim ako v čiernej diere. Nehovorím, že tie farby sú zlé, ale taká lososová či modrá, to už sú iné budiče energie, nie? Preto aj tie modré nohavice. Nech nemám dobrú náladu len ja, ale aj všetci okoloidúci. Okrem toho, milujem ich strih...

Love, peace and fashion Ivanka

Topánky: Baťa, Nohavice, top: Reserved, Taška, kabátik: Second-hand, Rukavice: Poľsko, Náušnice: Bijou Brigitte, Šatka: maminkina

13 comments:

 1. veľmi ti to pristane :)

  ReplyDelete
 2. bez kabátku super, kabátek za mě ne :)

  art-in-the-eye.tumblr.com

  ReplyDelete
 3. Úsmev ti veľmi pristane :) :) Aj ja som na tom podobne :) Najradšej nosím v zime fialové, lososvé, červené či vínové nohavice :)

  Giveaway :) : http://spwfashion.blogspot.sk/2013/01/unusual-giveaway.html

  ReplyDelete
 4. Ty jsi má krevní skupina. Přesně!!! Miluji barvy v zimě, kdy všichni (tedy většina) nosí černou. Tento outfit se mi hrozně moc líbí. Také jsem chtěla kombinovat leopardíka s modrou. Super.

  ReplyDelete
 5. krásny kabátik :33

  ReplyDelete
 6. Velmi pekne :) (Akurat tie vykukajuce clenky sa mi celkom nepozdavaju :P)

  ReplyDelete
 7. ..ja mám tiež taký zlozvyk.. :) inak fajnový kabátik..
  www.eriksongirl.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. jsi dobra, ze takhle v zime pozujes:)
  http://sienastyle.blogspot.it/

  ReplyDelete
 9. veľmi pozitívne, zaujímavé blogu pozdravy :) , very positive. interesting blog greetings :)

  ReplyDelete
 10. Taková něžná tygřice jsi ;-).
  Vivi

  ReplyDelete
 11. To není vůbec zlozvyk, naopak! A mám to stejně :-)

  WorldByBella

  ReplyDelete