Saturday, 8 June 2013

dúfam, že nie si z vesmíru na návšteve na pár dní.


Slová. Obyčajné slová. Pár hlások v slede za sebou, ktoré by mali dávať zmysel. Mali, všakže. Ale mnohokrát nedávajú. Zdá sa vám, že ľudia vôkol vás rozprávajú iným jazykom ako vy i napriek tomu, že ste "medzi svojimi". Cítite sa, akoby ste práve pristáli z Gurunu. Nikomu nerozumiete a nik nerozumie vám. Dva vzdialené svety a medzi nimi obrovská priepasť. I keď stojíte pri sebe blízko, ste si vzdialení. Na kilometre. Duševne, karmou, snami, ideálmi. Nič nie je také, ako bývalo. To svetlo v srdci vyhaslo a iskra v očiach sa stratila. Nevedno prečo. Gurun predsa neexistuje, nie? (Okrem toho v Kedahu.) Ako je potom možné, že sa všetko zmenilo? Že sa cítim ako mimozemšťan? Sme si zrazu cudzincami...

Ako cudzinec som vyzerala aj v deň fotenia. A tak som sa aj cítila. I keď je pravda, že cudzincom sa zdám byť a cítim sa ním aj v iné dni. Ako presne? To si môžete prečítať na blogu fashion-beauty-glamour fotografa Martina, kde nájdete i pár fotiek, ktoré sa v tomto článku neobjavili.


Love, peace and art Ivanka
6 comments:

 1. Rozumiem ti úplne presne. Len nerozumiem tomu, ako môžeš byť taká úžasná. :O

  http://stayy-you.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. You сoulԁ ceгtаinlу ѕee your skills in the article you write.
  The arena hopes for even mοre pasѕionate writers like you whο
  aren't afraid to say how they believe. All the time follow your heart.

  Feel free to visit my website ... cash for cars london

  ReplyDelete
 3. všetky sú pekné, niektoré nádherné..., to obočko mi trocha vadí,
  možno by som ho dala biele....?

  ReplyDelete
  Replies
  1. áno, áno. bolo by lepšie.
   najskôr som ho mala celé biele. potom si vravím, že to vyzerá až veľmi "mátohovsky". :) tak reku, že si ho spravím vyššie ako je moje. najskôr som ho chcela urobiť len s linkou, ale vedela som, že sa mi to nepodarí. potom som ho spravila s tieňom a prišla som na to, že som to predsa len mala nechať biele..nevadí. nabudúce. :)

   Delete
 4. nenapisala si skade maš to oblečenie:) topánky by ma zaujimali

  ReplyDelete
  Replies
  1. Topánky sú Baťa. :)
   šaty Zara, klobúčik z Kik. :)

   Delete