Tuesday, 3 September 2013

if i was your boyfriend.


Viete, čo znamená pojem "éra veľkých kabeliek" v mojom chápaní? Škola, škola a ešte raz škola. (Pre tých, ktorým sa pohľad na maxi kabely hnusí, je mi ľúto. Je pred nami čas 9 mesačného spolužitia.)
Veľa priestoru pre 100 kilové učebnice, do ktorých sa pozrieme raz do roka (keď podpisujeme knihy), ešte viac priestoru pre desiatu, tréningy, nevyhnutné poklady, ktoré človek v škole zaručene potrebuje (nepýtajte sa) a lístky na obed. Skoré vstávanie, neskoré líhanie si, od rána do večera na nohách, veľké kruhy pod očami, sem-tam "šlofík" na lavici. (Na ten som sa počas všetkých tých rokov štúdia neodhodlala. No nikdy nehovor nikdy.)
Ale určite to všetci poznáte. Buď ste to už zažili a prežili (ak bez ujmy na zdraví, tak gratulujem), zažívate to teraz, alebo vás to ešte len čaká.
Tak veľa šťastia všetkým.

Nohavice veľmi často nenosím, ako už zaiste viete. Keď už si nejaké vyberiem, musia ma obzvlášť zaujať. Strihom, farbou či ich samotnou "osobnosťou". 
Dlhšiu dobu som pokukovala po nejakých, ktoré by boli v "boyfriend" štýle. Presne také mi do šatníka chýbali. Pohodlné, širšie, no zároveň dobre padnúce a vzhľadovo (pre mňa) atraktívne. Zásadná podmienka bola, aby nevyzerali, akoby som ich ukradla ocinovi (, lebo zatiaľ všetko, čo som videla, sa im nápadne podobalo). 
Síce sa v názve strihu riflí "boyfriend jeans" nachádza slovo boy, čiže chlapec, je dobré si uvedomiť, že by to nemali byť chlapčenské rifle požičané od brata/priateľa/ocka/dedka. Majú iný strih, ktorý len zbytočne deformuje siluetu a vo väčšine prípadov sú podstatne väčšie než naše. Nehovorím, že také rifle nemôžu vyzerať dobre. Áno, videla som už mnoho naozaj krásnych kombinácii, no len veľmi málo ľudí má schopnosť skombinovať ich tak, aby zachovali ženskosť a nepôsobili ako strašiak do maku.
Ja som mala šťastie, keď v balíku z Ameriky prišli aj tieto jeansy. V obchodoch som žiadne BFJeans nevidela, takže som sa im pri skúšaní veľmi potešila. O to väčšiu radosť som mala, keď mi padli. Sú jednoduché, nevtieravej farby, s jemným prešívaním a pekným detailom v spodnej časti v podobe zipsu.
Dokonalo ženské, "do koča i do voza", k lodičkám i converskám.

Love, peace and fashion Ivanka

Topánky: Trés Chic, Nohavice: z Ameriky, Kabelka: Tchibo, Sveter: Zara, Náhrdelník: New Yorker, Okuliare: H&M, Opasok: F&F


10 comments:

 1. Ty jsi krásná jako panenka i v boyfriend džínsách.

  ReplyDelete
 2. džínsy sú super seknú ti a celkovo sa mi to veľmi pozdáva také babie leto. ja už pokukujem po nejakej novej veľkej kabelke, kedže škola sa blíži a bj tiež už sú dlhšie, kúpila som si v Gate o číslo väčšie a ešte dotrhala. ale hodili by sa aj iné a možno nejaké čierne.

  ReplyDelete
 3. sú celkom fajn, ale mne vôbec neprídu "boyfriendovo" :)keby si to nepísala v článku tak si myslím, že sú to normálne rifle :) asi to bude tým, že o "boyfriendoch" mám inú predstavu :) inak super :)

  ReplyDelete
 4. krásna si a nohavice sú cool :) odpočítavame do prázdnin? ;)

  ReplyDelete
 5. tebe svedčí snáď všetko! závidím ti, Ivanka, ale v dobrom :)

  ReplyDelete
 6. vypadáš nádherně a dokázala jsi je bezvadně zkombinovat... taky mám s nimi problém, občas vidím skvělé kombinace, ale málokomu se to povede - Ty jsi to dokázala :)

  http://ilgiardinodellafate.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Si krásna, a tie tvoje outfity ♡

  ReplyDelete
 8. nádherný outfit! a toto líčenie ti velmi pristane :-))
  inak možem sa spýtať, máš rada JB alebo ten nadpis je náhoda ? :-D

  ReplyDelete
 9. Tak presne, trochu chlapčenský štýl, ale stále ženská silueta :) a tie botičky sú nádhernéé

  Pozývam ťa na moju GIVEAWAY - Rexona Maximum Protection dawnielicious.blogspot.sk

  ReplyDelete