Saturday, 16 October 2010

independent

I found that:
 a.) The most original bloggers is from Sweden, the Netherlands and France
 b.) Some people have a problem with unrestrained envy
 c.) The world is corruptWhat do I think about Slovakian fashion?


 Fashion in Slovakia is becoming more and more diverse, chic and stylish. A few years ago people thought that fashion is only on expensive designer pieces and ideal rates. Were unable to imagine that they can wear things that have never seen before. But over time, began to arrive at what it really is fashion. Every day I meet a great many dressed people who come, or just starting to come in that fashion is not a forbidden fruit and that sin is not present themselves through clothes, but is allowed anytime, anywhere and in whatever form. Yes, we still have the opportunity to spoil your eyes with horrible outfits that jump "into the wound" on the street, but I feel that slowly but surely, it begins to lose.

 

Zistila som, že: 
po a.) Najviac originálnych blogeriek je zo Švédska, Holandska a Francúzska
po b.) Niektorí ľudia majú problém s bezhraničnou závisťou  
po c.) Svet je skazený 

Čo si myslím o slovenskej móde? 
 Móda na Slovensku začína byť čoraz viac a viac pestrejšou, vkusnejšou a štýlovejšou. Pred pár rokmi si ľudia mysleli, že móda je len o drahých dizajnérskych kúskoch a ideálnych mierach. Nevedeli si predstaviť, že môžu nosiť veci, ktoré nikdy predtým nevideli. No postupom času začali prichádzať na to, čo tá móda vlastne je. Každý deň sa stretávam s mnohými skvele oblečenými ľuďmi, ktorí prišli, alebo len začínajú prichádzať na to, že móda nie je zakázané ovocie a že nie je hriech prezentovať sa prostredníctvom oblečenia, ale je dovolená vždy, všade a v akejkoľvek forme. Áno, ešte stále máme možnosť kaziť si svoje oči nepodarkami, ktoré nám skočia „do rany“ na ulici, ale mám pocit, že pomaly, ale iste, sa to začína strácať.  
 

Love,peace and fashion Ivanka 

9 comments:

 1. povedala bysom, ze akou koho na slovensku..jan velky posun nevidim

  ReplyDelete
 2. ja neviem stále mám taký pocit že je to vkuse to isté... na uliciach môjho mestečka len občas a to vážne málokedy stretnem niekoho s odvahou v móde... :)) ale tak neprekážalo by mi to, keby ma tí ostatní nevnímali ako úplný prešlap v tom nudnom stereotypnom svete... aj keď myslím, že v móde ešte niesom taká odviazaná, aká by som chcela, chýba mi hlavne odvaha...
  inak košieľka vyzerá vážne vkusno-famózne :))
  a typ na bloggerky z švédska, holandska a francúzska určite využijem, teraz len nejaké nájsť... :))

  ReplyDelete
 3. ještě vystajlovaných Finek je dost :)
  A jinak.. ano vidím i naše české módní blogy, ale v mém okolí žádná změna, bohužel :(

  ReplyDelete
 4. Great pics! And love your outfit!

  http://style-in-sight.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Dobrý článek!
  A dokonalá košile! ♥

  ReplyDelete
 6. Oh so pretty,love it.Following.

  ReplyDelete
 7. úú, ty rošťando :D. Sluší ti to.

  ReplyDelete
 8. Krasna Ivanko, dekuji moc za tvuj mily komentar :)) Moje pisnicky na internetu nejsou, mam sice svuj ucet na YouTube, ale nedavam tam sve originaly. Nahranou mam jednu, kterou jsem ovsem neslozila ja nybrz muj kamarad Evgeny, se kterym jsem fotila ten predesly photoshoot na mem blogu, sledujes li muj blog pravidelne :)) Pokud chces, muzu ti poslat tu pisnicku.. Jinak premyslim, ze zacnu pridavat vic textu atd. do prispevku, uvidime :)))

  ReplyDelete