Thursday, 17 November 2011

If you thought I would wait for you You thought wrongMyslela som, že vám dnes prehovorím do duše. No jeden myslel a vymyslel fúrik. Neskôr ho musel tlačiť. Takže to radšej skúšať nebudem, pretože sa mi vás moc tlačiť nechce. (Ak vám ušla pointa predchádzajúcich viet, nezúfajte. Ušla aj mne. Možno tam ani žiadna pointa nebola.)

Viete, čo je takmer lepšie ako kúpa topánok z minulého príspevku? Kúpa záhradnej obuvi v sieti obchodov Lidl za 6€, ktorá sa tvári ako Melissky a žne úspech všade, kde sa objaví. No poviem vám, normálne ešte väčšia radosť žiť ako zvyčajne. A aby všetci videli, ako sa radujem, navliekla som sa do bodiek. Takže oficiálne prehlasujem, bodky sú od tejto chvíle symbolom radosti. A je jedno, kde sa nachádzajú. Či na kabáte Dorothy Perkins, alebo na silonkách z Romwe. Radosť zo života mi trošičku kazia tieto červené šaty, v ktorých nemám absolútne žiadne prsia (nie že by som zvyčajne nejaké mala, ale v týchto je to extrémne mizivé). Ale mám tie šaty rada. Aj napriek "urobímtižiadneprsiachceš?" faktoru. Ten nedostatok som sa pokúsila zamaskovať čiernym šálom.   

Love, peace and fashion Ivanka

Shoes: Lidl, Tights: Romwe, Dress: H&M, Blazer, Coat, Scarf: Second-hand, Glasses: New Yorker

16 comments:

 1. I když ti šaty (prý) nedělají prsa, jsou nádherné. A stejně tak boty. Ani bych neřekla, že jsou z Lidlu...

  ReplyDelete
 2. A jéjé, tie silonky sú úplne perfektné! : )

  ReplyDelete
 3. tvuj nejlepsi outfit;)
  http://sienastyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. WOW, We have to say she is such an unbelievable genius,boldness,unique and novel ideas,my passion goes with her fantasy in each picture..the visual effects are so powerful !!!

  http://romwe-romwe.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. všetky "listové fotky" sú skvelé :)

  ReplyDelete
 6. tie čižmy z Lidlu, ako je možné, že som o nich nevedela? :D
  super si! zase!

  ReplyDelete
 7. Keby si to nenapísala ani si to nevšimnem, že ti "ničia" prsia :)

  ReplyDelete
 8. Ach, tie silonky som strasne chcela, ale ked som sa uz odhodlala objednat ich, tak ich nemali. Drbne ma :/

  ReplyDelete
 9. tie gumáky nevieš náhodou či ich stále majú? ja by som si ich šla pozrieť, úplne sa mi páčia na tebe...a tie okuliare sa ti hodia ;)

  ReplyDelete
 10. Ivanka ale teba nemá čo mrzieť ...je to v pohode...moc ďakujem za komentár...a som rada že sa ti u mňa páči...ja občas k tebe zájdem ale nejak som to prestala komentovat...lebo hovoriť stále dokola ako ti to pristane je dosť divné...tak pekný deň:)

  ReplyDelete
 11. Krásné fotečky ! Krásný styl ! :-)

  ReplyDelete