Monday, 9 January 2012

I nearly left the real me on the shelfA už je to tu znovu. Čas, kedy mi vypadávajú vlasy, musím skoro vstávať, mám kruhy pod očami, ráno pobehujem 20 minút medzi šatníkmi, večer sa učím veci, ktoré v živote nevyužijem (Prečo sa nemôžeme radšej učiť, ako preskočiť prekážky, ktoré nám pod nohy hádže život? Odpoveď je jasná: Nik ešte návod na život nevynašiel. Ale také pečenie by nebolo zlé. Všakže?). Tak, kto uhádne, čo je to za čas? Ak ste tipovali niečo ako nepríjemný pobyt v "mučiarni", tak ste neboli ďaleko od pravdy. Je to čas školy! A aby nám ho spríjemnili, vyťahujú na nás prekvapenia v podobe polročných písomiek. "Ďakujeme". Naozaj úprimne. ;)

Ale má to aj druhú, svetlú stránku. Sú tam ľudia, ktorých by ste nemenili za nič na svete a vďaka škole sa s nimi môžete stretávať, aj keď bývajú od vás niekoľko desiatok kilometrov. Sú vašou oporou, prežívajú s vami dobré i zlé dni, spolu si pred písomkami trháte od nervov vlasy a potom ju spolu zapíjate (čajom), trávite spolu krásne chvíle a poznajú vás viac, ako si myslíte. Ďakujem všetkým mojím spolužiakom a priateľom. :*Love, peace and fashion Ivanka

Jeans: New Yorker, Vest: Second-hand, Sweater: Melrose, Bag: Second-hand (Primark), Hat: House

5 comments:

 1. Sneh! Čo by som dala aspoň za jeden biely deň :-)

  Na fb prebieha mini-giveaway I.

  ReplyDelete
 2. pekné to ej celé, ten klobúčik! :) a ešte lepšie vyzerá ked je taký jemne zasnežený.. :)

  ReplyDelete
 3. vestičky môžem!
  nemôžem si pomôcť,ale na každej fotke sa tváriš tak hrozne milo :)

  ReplyDelete
 4. Zvláštní vesta, nemůžu se rozhodnout, jestli se mi líbí nebo ne. Ale pořád máš čas na focení outfitů, to je ještě dobré ta škola, ne? ;)

  ReplyDelete
 5. Presne viem o čom hovoríš avšak tento rok to mám o čosik ľahšie :) Američa si až tak nepotrpia a btw pekný outfit, vestička is the best!

  ReplyDelete